Zbiórka na VIII Bożonarodzeniową Paczkę dla Bohatera w Śremie!

Troszkę późno ale jednak! Dołączyliśmy do Ogólnopolskiej zbiórki darów na VIII Bożonarodzeniową Paczkę dla Bohatera!

Zapraszamy do udziału Szkoły, Placówki, Organizacje, Instytucje, Przedsiębiorców oraz każdego komu nie jest obojętny los naszych narodowych Bohaterów.

W Śremie zbiórka trwa do 12 grudnia 2018 roku

Co zbieramy:

• Produkty z długim terminem przydatności np: herbata, kawa, słodkości, owoce i warzywa w puszkach, konfitury i dżemy, konserwy mięsne i rybne, płatki śniadaniowe,cukier, olej , syropy, witaminy,kasza, ryż, bakalie, gotowe posiłki, soki, makarony, suche wędliny, sery etc…

• Artykuły chemiczne i do higieny np: kremy, szampony, płyny do kąpieli, sole do kąpieli, płyny i proszki do prania, żele pod prysznic, pasta do zębów, środki czystości, koce, prześcieradła, ręczniki etc.

Zwracamy się też z wielką prośbą o kartki z życzeniami dla naszych Bohaterów ,które dołączymy do paczek. Mile widziane własnoręcznie wykonane przez dzieci.

Miejsce zbiórki:

biuro Fundacji Mundurowych – Służymy Pomocą

ul. T. Kościuszki 13 lok 2

(wejście od frontu przy sklepie odzieżowym, na przeciwko PSS Kamienica). W godzinach 9:00 – 15:30.

dane koordynatora w Śremie: Jarosław Hapak

tel. 531555801 jaroslaw.hapak@fundacjamundurowych.org.pl